АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ: ЧОРНОМОРСЬК ЗАТОКА СЕРГІЇВКА ЛЕБЕДІВКА

Категория:

Описание

Автобус Київ Курортне

Автобус Київ Курортне 2022

Автобус Курортне Київ 2022

Автобус Київ Сергіївка 2022

Автобус Сергіївка Київ 2022

Автобус Київ Миколаївка 2022

Автобус Миколаївка Київ 2022

Автобус Київ Лебедівка 2022

Автобус Лебедівка Київ 2022

Автобус Київ Затока 2022

Автобус Затока Київ 2022

 

Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Ми пропонуємо Вам комфортабельний автобусний проїзд до берега Чорного моря, в Одеську область, де є чудова «шістка» найбільш відвідуваних морських курортів. З радістю здивуємо Вас своїми низькими цінами на квитки в такі курортні місця як: Затока, Чорноморськ, Кароліно-Бугаз, Грибівка, Сергіївка, Курортне Миколаївка та Лебедівка. Автобусний проїзд до моря є одним із найшвидших варіантів пересування. Один нічний переїзд і Ви зможете опинитися на пляжі та погрітися на сонечку, а автобус Київ Затока Сергіївка Курортне Вас відвезе. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ.

 

УВАГА!!!

Місця в автобусі розподіляються при викупі квитків.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

 

РАНКОВИЙ ВИЇЗД З КИЄВА У КУРОРТНЕ

КИЇВ (7.00) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

КИЇВ (7,30) МЕТРО ТЕРЕМКИ

БІЛА ЦЕРКВА (8.45) ЗУПИНКА АЗС SHELL ВУЛ. ПЕТРА ЗАПОРІЖЦЯ 377

ЧОРНОМОРСЬК (14.00) ВУЛИЦЯ 1го ТРАВНЯ 13 УКРТЕЛЕКОМ

ГРИБІВКА (14.30) Зупинка парус

КАРОЛІНО-БУГАЗ (15.00) Зупинка КАРОЛІНО-БУГАЗ

ЗАТОКА (15.30) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

СЕРГІЇВКА (16,10) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

КУРОРТНЕ (16.30) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

МИКОЛАЇВКА (16.45) ВУЛ ЛЕНІНА

ЛЕБЕДІВКА (17.00) ВУЛ ДАЧНА

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

ВЕЧІРНІЙ ВИЇЗД ІЗ КИЄВА В КУРОРТНЕ

КИЇВ (23.00) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

КИЇВ (23,15) МЕТРО ТЕРЕМКИ

БІЛА ЦЕРКВА (0.30) ЗУПИНКА АЗС SHELL ВУЛ. ПЕТРА ЗАПОРІЖЦЯ 377

ЧОРНОМОРСЬК (5.30) ВУЛИЦЯ 1го ТРАВНЯ 13 УКРТЕЛЕКОМ

ГРИБІВКА (6.00) Зупинка парус

КАРОЛІНО-БУГАЗ (6.30) Зупинка КАРОЛІНО-БУГАЗ

ЗАТОКА (7.00) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

СЕРГІЇВКА (7.40) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

КУРОРТНЕ (8.00) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

МИКОЛАЇВКА (8.15) ВУЛ ЛЕНІНА

ЛЕБЕДІВКА (8.30) ВУЛ ДАЧНА

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

РАНКОВИЙ ВИЇЗД З КУРОРТНОГО В КИЇВ

ЛЕБЕДІВКА (10.30) ВУЛ ДАЧНА

МИКОЛАЇВКА (10.45) ВУЛ ЛЕНІНА

КУРОРТНЕ (11.00) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

СЕРГІЇВКА (11.20) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

ЗАТОКА (12.00) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

КАРОЛІНО-БУГАЗ (12.40) Зупинка КАРОЛІНО-БУГАЗ

ГРИБІВКА (13.00) Зупинка парус

ЧОРНОМОРСЬК (13.20) ВУЛИЦЯ 1го ТРАВНЯ 13 УКРТЕЛЕКОМ

БІЛА ЦЕРКВА (19.00) ЗУПИНКА ШИННИЙ ЗАВОД

КИЇВ (20.00) МЕТРО ТЕРЕМКИ

КИЇВ (20.30) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

ВЕЧІРНІЙ ВИЇЗД ІЗ КУРОРТНОГО В КИЇВ

ЛЕБІДІВКА (20.30) ВУЛ ДАЧНА

МИКОЛАЇВКА (20.45) ВУЛ ЛЕНІНА

КУРОРТНЕ (21.00) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 9 АВТОВОКЗАЛ

СЕРГІЇВКА (21.20) ВУЛ ПРИМОРСЬКА 7 АВТОВОКЗАЛ

ЗАТОКА (22.00) ЗУПИНКА БАЗА ВІДПОЧИНКУ ПРЕСТИЖ

КАРОЛІНО-БУГАЗ (22.40) Зупинка КАРОЛІНО-БУГАЗ

ГРИБІВКА (23.00) Зупинка парус

ЧОРНОМОРСЬК (23.20) ВУЛИЦЯ 1го ТРАВНЯ 13 УКРТЕЛЕКОМ

БІЛА ЦЕРКВА (5.00) ЗУПИНКА ШИННИЙ ЗАВОД

КИЇВ (6.00) МЕТРО ТЕРЕМКИ

КИЇВ (6.30) МЕТРО ПАЛАЦ УКРАЇНА

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

ДАТИ ВИЇЗДУ АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ ЧЕРЕЗ:

ЧОРНОМОРСЬК ГРИБІВКА КАРОЛІНО-БУГАЗ ЗАТОКА СЕРГІЇВКА

МІСЯЦЬ

ДАТИ

ЧЕРВЕНЬ

10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

ЛИПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

СЕРПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

ВЕРЕСЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 

 

ДАТИ ВИЇЗДУ АВТОБУС КУРОРТНЕ КИЇВ ЧЕРЕЗ:

ЗАТОКА КАРОЛІНО-БУГАЗ ГРИБІВКА ЧОРНОМОРСЬК

МІСЯЦЬ

ДАТИ

ЧЕРВЕНЬ

11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

ЛИПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

СЕРПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

ВЕРЕСЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

 

 

 

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

 

НАПРЯМОК

ЦІНА

КИЇВ ЧОРНОМОРСЬК

650

БІЛА ЦЕРКВА ЧОРНОМОРСЬК

600

КИЇВ ГРИБІВКА

650

БІЛА ЦЕРКВА ГРИБІВКА

600

КИЇВ КАРОЛІНО-БУГАЗ

650

БІЛА ЦЕРКВА КАРОЛІНО-БУГАЗ

600

КИЇВ ЗАТОКА

650

БІЛА ЦЕРКВА ЗАТОКА

600

КИЇВ СЕРГІЇВКА

750

БІЛА ЦЕРКВА СЕРГІЇВКА

700

КИЇВ КУРОРТНЕ

750

БІЛА ЦЕРКВА КУРОРТНЕ

700

КИЇВ МИКОЛАЇВКА

750

БІЛА ЦЕРКВА МИКОЛАЇВКА

700

КИЇВ ЛЕБЕДІВКА

750

БІЛА ЦЕРКВА ЛЕБЕДІВКА

700

 

ДІТИ ДО 3Х РОКІВ, БЕЗ ОКРЕМОГО МІСЦЯ, ЇДУТЬ БЕЗКОШТОВНО.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

 

Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Морські курорти є одними з найбільш відвідуваних туристичних напрямків на теренах нашої країни, а особливо відпочинок на чорноморському узбережжі. Автобус Київ Курортне Щороку сотні любителів пляжного відпочинку поспішають купуватись у морі та оздоровитись.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне Говорячи про літній відпочинок у пляжний сезон, особливе місце приділяється курорту Затока, який знаходиться трохи на захід від самої Одеси (40 км). Відзначимо, що відпустка в Затоці є одним з найпопулярніших на Чорному морі яке користується високим попитом, завдяки своїй розвиненій інфраструктурі. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Широкі пляжі з піску, що розтягнулися більш ніж на чотири кілометри; пологе та м’яке дно, що дозволяє купатися дітям; приємний і теплий клімат, морське чисте повітря і величезна кількість розваг – все це приваблює відпочиваючих. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Слід сказати, що Затока – це дуже розвинений туристичний центр, який пропонує високий рівень комфортності відпочинку різним категоріям населення.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Ключові з них: великий вибір ресторанів, кафе, барів, дискоклубів та магазинів; різні екскурсійні програми; веселі та різнобічні види пляжного відпочинку, атракціони; дайвінг та рибалка; недорога оренда житла на першій лінії та багато іншого.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне У Затоці можна підібрати житло на різний смак, величезну кількість будинків у приватному секторі, пансіонатів на березі моря, баз відпочинку, котеджів, які можуть розташовуватися як на першій лінії, так і вглиб селища, що робить ціну на оренду житла значно дешевше. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Також до Вашої уваги пропонуємо й інші курортні містечка, які не менш популярні серед любителів пляжного відпочинку. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Все нижче перераховані морські курорти знаходяться недалеко від самої Одеси і дивують своєю інфраструктурою, що швидко розвивається.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Кароліно-Бугаз приємно здивує Вас своїм місцем розташування, оскільки знаходиться на піщаній косі, а також чистим морем, через меншу кількість туристів. Автобус Київ Курортне Хоча курорт Кароліно-Бугаз знаходиться в безпосередній близькості до Затоки і має однаковий клімат.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне Це гарний відпочинок для Вас та дітей, який залишить масу позитивних емоцій. Наступний курорт морського та пляжного відпочинку це чудовий Чорноморськ, який запрошує всіх відпочиваючих зарядитися позитивною енергетикою на березі Чорного моря та поніжитися на сонечку. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Також відомі місця для відпочинку: Сергіївка, Грибівка та Курортне, славляться своєю розвиненою пляжною інфраструктурою. Справді, важливо відзначити, що у Сергіївку знаючі туристи приїжджають підлікуватися, т.к. цілющі грязі допомагають відновитися організму.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Грибівка та Курортне приваблюють туристів чудовим розташуванням пляжів, особливо це стосується людей з дітьми. Пологий спуск у морі, робить пляж дуже зручним для сімейного відпочинку. Цінова політика оренди житла є безумовною перевагою, тут кожен турист знайде для себе прийнятний варіант.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Великий вибір готелів, котеджів, частих будиночків і пансіонатів розташовані в цих курортних місцях. Зелена природа цих місць радує око відпочиваючих, морська гладь і чистота повітря вражає чарівною атмосферою. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Автобус Сергіївка Київ.

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Широкий вибір розваг, чисте морське повітря, піщані пляжі та маса позитивних вражень, все це чекає на курорти Одеської області. Проїзд комфортабельним автобусом або маршрутним таксі, хороший варіант для поїздки до моря. Автобус Київ Курортне або автобус Курортне Київ. Автобус Сергіївка Київ.

А також:

Автобус Київ Курортне

Автобус Київ Залізний порт

Автобус Київ Скадовськ

Автобус Київ Коблево

Автобус Київ Кирилівка

Автобус Київ Генічеськ

Автобус Київ Бердянськ

Автобус Київ Буковель

Автобус Київ Чорноморськ

Автобус Чорноморськ Київ

Автобус Київ Грибівка

Автобус Грибівка Київ

Автобус Київ Кароліно-Бугаз

Автобус Кароліно-Бугаз Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Курортне

Автобус Курортне Київ

Автобус Київ Сергіївка

Автобус Сергіївка Київ

Автобус Київ Миколаївка

Автобус Миколаївка Київ

Автобус Київ Лебедівка

Автобус Лебедівка Київ

Автобус Київ Затока

Автобус Затока Київ

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “АВТОБУС КИЇВ КУРОРТНЕ: ЧОРНОМОРСЬК ЗАТОКА СЕРГІЇВКА ЛЕБЕДІВКА”

Ваш адрес email не будет опубликован.