Автобус Київ Коблево: Южне Рибаківка 2022

Категория:

Описание

 

Автобус Київ Коблево

Автобус Коблево Київ

АКТУАЛЬНИЙ

Регулярні автобусні виїзди з Києва до Коблево  2022

Регулярні автобусні виїзди з Коблево до Києва 2022

РАНКОВИЙ ВИЇЗД З КИЄВА АКТУАЛЬНИЙ

Київ 7.00 автостанція Київ вул Сімона Петлюри 32

Київ 7.20 метро Палац Україна (паркінг)

Київ МЕТРО ТЕРЕМКИ 7.40 (проспект Глушкова 22)

Біла Церква АЗС SHELL вул Петра Запорожця 377 о 8.45

Одеса в 14.00 автостанція Привокзальна, вул Старосінна 1Б

Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 14.45

Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 15.00

Южне (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1 о 15.30

Коблево (аквапарк) о 16.00

Рибаківка База відпочинку Турист о 17.00

 

ВЕЧІРНИЙ ВИЇЗД З КИЄВА НЕ АКТУАЛЬНИЙ

Київ о 22.00 метро Палац Україна (паркінг)

Київ МЕТРО ТЕРЕМКИ о 22.15 (проспект Глушкова 22)

Біла Церква АЗС SHELL вул Петра Запорожця 377 о 23.30

Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 5.00

Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 5.10

Южне (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1 о 5.40

Коблево (аквапарк) о 6.00

Рибаківка База відпочинку Турист о 6.45

 

ДЕННИЙ ВИЇЗД З КОБЛЕВО АКТУАЛЬНИЙ

Рибаківка База відпочинку Турист о 10.00

Коблево о 11.00, аквапарк

Южне о 11.30 (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1

Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 12.00

Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 12.15

Одеса в 14.00 автостанція Привокзальна, вул Старосінна 1Б

Біла Церква Шинний завод о 19.15

Київ метро Теремки о 20.30

Київ 20.50 метро Палац Україна (паркінг)

Київ 21.15 автостанція Київ вул Сімона Петлюри 32

 

ВЕЧІРНИЙ ВИЇЗД З КОБЛЕВО НЕ АКТУАЛЬНИЙ

Рибаківка База відпочинку Турист о 20.45

Коблево о 21.30, аквапарк

Южне о 22.00 (торговий центр Плаза) пр-т Григорівського десанту 34/1

Чорноморське Котеджне містечко «Аріадна» о 22.30

Фонтанка Нова Пошта №1 вул. Семенова 55 о 22.45

Біла Церква Шинний завод о 4.30

Київ метро Теремки о 6.00

Київ 6.30 метро Палац Україна (паркінг)

 

УВАГА!!!

Місця в автобусі розподіляються при викупі квитків.

 

Графік:  Автобус Київ Коблево

МІСЯЦЬ

ДАТИ

ЧЕРВЕНЬ

ЛИПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

СЕРПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

ВЕРЕСЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 

 

Графік: Автобус Коблево Київ

МІСЯЦЬ

ДАТИ

ЧЕРВЕНЬ

ЛИПЕНЬ

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

СЕРПЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

ВЕРЕСЕНЬ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Автобус Коблево Київ

 

Вартість проїзду:

Автобус Київ Рибаківка (Автобус Рибаківка Київ)

800 грн

Автобус Біла Церква Рибаківка (Автобус Рибаківка Біла Церква)

750 грн

Автобус Київ Коблево (Автобус Коблево Київ)

750 грн

Автобус Біла Церква Коблево (Автобус Коблево Біла Церква)

700 грн

Автобус Київ Южне (автобус Южне Київ)

750 грн

Автобус Біла Церква Южне (Автобус Южне Біла Церква)

700 грн

Автобус Київ Чорноморське (автобус Чорноморське Київ)

700 грн

Автобус Біла Церква Чорноморське (Автобус Чорноморське Біла Церква)

650 грн

Автобус Київ Фонтанка (автобус Фонтанка Київ)

700 грн

Автобус Біла Церква Фонтанка (Автобус Фонтанка Біла Церква)

650 грн

Автобус Київ Одеса (автобус Одеса Київ)

550 грн

Автобус Біла Церква Одеса (Автобус Одеса Біла Церква)

550 грн

Автобус Одеса: Фонтанка Чорноморське Южне Коблево Рибаківка

250 грн

Діти до 3-х років без окремого місця їдуть безкоштовно

Автобус Київ Коблево.

Автобус Коблево Київ

А ТАКОЖ:

Автобус Київ Курортне

Автобус Київ Залізний порт

Автобус Київ Скадовськ

Автобус Київ Коблево

Автобус Київ Кирилівка

Автобус Київ Генічеськ

Автобус Київ Бердянськ

Автобус Київ Буковель

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Автобус Київ Коблево швидко та з комфортом домчить Вас на сонячний морський берег. Коблево – відомий курорт на узбережжі Чорного моря, який щороку приваблює сюди тисячі відпочиваючих.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Просторі піщані пляжі, неглибоке море, що швидко прогрівається в поєднанні з сосновим лісом навколо створюють унікальні умови для сімейного відпочинку, розвинена інфраструктура пропонує різні види відпочинку на будь-який смак: аквапарки для дорослих і дітей, водні мотоцикли для активного відпочинку, нічні клуби і дискотеки для відпочинку веселої молоді.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

При цьому, в Коблеві розважальні заклади розташовані в дещо віддалених від пляжу місцях, що створює умови, за яких гучна музика не заважає решті відпочиваючих. Курортна зона Коблево розташована вздовж берегової лінії моря протягом 6 км. У Коблеві знаходиться багато баз відпочинку та приватних пансіонатів, на території деяких є свої басейни, міні – аквапарки, шезлонги та парасольки… Самому, можна скористатися численними їдальнями, бістро, кафе, ресторанчиками.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Дістатись місця відпочинку можна автобусом Київ Коблево. Автобусні рейси Київ Коблево у літній період курсують регулярно. Скориставшись комфортабельним автобусом, ви можете бути впевнені в тому, що після дороги ви не будете втомленим і зможете поринути у вир відпочинку з перших хвилин по приїзду на курорт.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Автобус Київ Коблево або автобус Коблево Київ – це регулярний рейс, який починається з 12 червня та закінчується 29 серпня. Виїжджає автобус Київ Коблево щодня з метро Палац Україна о 22.00, а також о 22.15 забирає охочих із метро Теремки.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Автобус Київ Коблево або автобус Коблево Київ. За домовленістю забираємо Біла Церква (шинний завод), забираємо Жашків (ринок), забираємо Умань (заправка ВОГ). Прибуття в Коблево – аквапарк, орієнтовний час прибуття о 6:00.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Назад Автобус Коблево Київ виїжджає о 13.00 від аквапарку та прибуваємо на метро Теремки орієнтовно о 21.00, також можемо висадити у вище вказаних точках.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

На маршрутах автобус Київ Коблево та автобус Коблево Київ використовуються автобуси туристичного класу, де: кондиціонер, спинки сидінь нахиляються для сну, індивідуальне обдування кожного, ТВ, ДВД, чимало важливий аспект – це два водії в кожному рейсі, що робить Вашу поїздку безпечнішою.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

У день виїзду, Вам прийде смс із номером телефону, номером автобуса, колір та марка, що також важливо.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

На рейсах автобус Київ Коблево та автобус Коблево Київ існує система знижок на дітей, на що теж зверніть увагу.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Автобус Київ Коблево або автобус Коблево Київ.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Наша компанія бажає Вам приємного відпочинку.

Автобус Київ Рибаківка / Автобус Рибаківка Київ

Автобус Київ Коблево / Автобус Коблево Київ

Автобус Київ Южне / Автобус Южне Київ

Автобус Київ Чорноморське / Автобус Чорноморське Київ

Автобус Київ Фонтанка / Автобус Фонтанка Київ

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Автобус Київ Коблево: Южне Рибаківка 2022”

Ваш адрес email не будет опубликован.