Автобус Київ Бердянськ 2022: через Запоріжжя

Категория:

Описание

Автобус Київ Бердянськ:

На жаль, у 2022 році цей рейс не актуальний.
Перегляньте наші інші напрямки.

через Запоріжжя

Автобус Бердянськ Київ

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобусні рейси З КИЄВА до Запоріжжя та Бердянська

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Ви можете замовити у нас квиток на проїзд за маршрутом: Київ – Запоріжжя – Бердянськ – Запоріжжя – Київ. Наша фірма з радістю допоможе Вам дістатися потрібної точки за короткий час.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Зручний графік, маршрут та комфортний переїзд найголовніші переваги проїзду з нами. Сучасні автобуси з кондиціонерами та відкидними сидіннями допоможуть зробити переїзд зручним та непомітним. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

 

УВАГА!!! Місця в автобусі розподіляються при викупі квитків.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Графік маршруту:

Автобус Київ Бердянськ: Запоріжжя

Виїзд із Києва о 19.00 метро Палац Україна (паркінг)

Виїзд із Борисполя о 19.50 вул.Київський шлях, 34км АЗС WOG

Прибуття в Запоріжжя 5:00 залізничний Вокзал Запоріжжя-1 Привокзальна площа;

Бердянськ 8:00 Мелітопольське шосе, 27 Спорткомплекс

Бердянськ о 8.15 залізничний пр-т Східний, 117

Бердянськ о 8.25 вул. Макарова, 2-В Аквапарк

Бердянськ о 8.45 вул. Макарова, 54 готель Славутич

 

Дати виїзду

Автобус Київ Бердянськ: Запоріжжя

 

 

Графік маршруту

Автобус Бердянськ Київ: Запоріжжя

Виїзд Бердянськ о 17.20 вул. Макарова, 54 готель Славутич

Виїзд Бердянськ о 17.35 вул. Макарова, 2-В Аквапарк

Виїзд Бердянськ о 17.45 залізничний пр-т Східний, 117

Виїзд Бердянськ о 18.00 м Мелітопольське шосе, 27 Спорткомплекс

Виїзд із Запоріжжя о 21.00 вокзал Запоріжжя-1 Привокзальна площа

Прибуття до Борисполя о 5.20 вул.Київський шлях, 34км АЗС WOG

Прибуття до Києва метро Харківська 6:00

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Дата виїзду

Автобус Бердянськ Київ: Запоріжжя

Автобус Бердянськ Київ

 

Вартість проїзду:

Автобус Київ Бердянськ

Напрямок автобуса

Вартість

Київ Запоріжжя (Запоріжжя Київ)

500 грн.

Київ Бердянськ (Бердянськ Київ)

550 грн.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

А також:

Автобус Київ Курортне

Автобус Київ Залізний порт

Автобус Київ Скадовськ

Автобус Київ Коблево

Автобус Київ Кирилівка

Автобус Київ Генічеськ

Автобус Київ Бердянськ

Автобус Київ Буковель

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Бердянськ – це місто з населенням майже 125 тис. осіб, а також перлина Північного Приазов’я, і ​​кліматичний та грязьовий курорт державного значення, водночас цікаве місто для відпочинку та оздоровлення. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Культурно та пізнавально можна відпочити у п’яти музеях міста. Основним знайомством з Бердянськом стане відвідування Музею історії міста, що знаходиться неподалік центру, де Ви дізнаєтесь про видатних людей, які народилися в Бердянську, історію та природу Приазов’я, а також зможете побачити інтер’єри традиційних сільських хат минулого тисячоліття.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. У Бердянському краєзнавчому музеї Ви познайомитеся з легендарною сім’єю Шмідтів, а майже на самій набережній розташувався невеликий музей Подвиг, і поринути у світ образотворчого мистецтва та малої пластики найкраще у художньому музеї ім Бродського. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Є в Бердянську й архітектурні перлини: одна з найдавніших споруд міста і сьогодні радує око, а також приносить велику користь усім, тим, хто в морі – це 23-метровий Бердянський маяк, його восьмикутна вежа, з червоною смугою посередині, була зведена ще У 1837 році, а в 1883 році він став одним з перших електричних маяків, а в 1869 році для захисту порту і міста від хвиль був побудований хвилелом, довжиною 640 м – це кам’яна споруда з двома вежами по краях і зараз прикрашає вхід у порт. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Бердянськ – місто, в яке туристи насамперед приїжджають відпочивати на море. Автобус Київ Бердянськ. Природа створила тут унікальні умови для відпочинку та оздоровлення: м’яке Азовське море, вода якого влітку прогрівається до 35 градусів, кілометрові чисті піщані пляжі, мулові грязі та мінеральні підземні води, до складу яких входять органічні та неорганічні речовини, а також фермент. у морській воді міститься понад 110 хімічних елементів, що під час купання потрапляють до нашого організму, даруючи йому ті речовини, яких він потребує. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Гордість Бердянська – Бердянська коса, яка омивається з двох сторін морем і нагадує величезне зігнуте вудилище завдовжки 20 км: із західної сторони – відкрите море та пляжі, зі східної – інший світ: мілководдя, очерети та острови, солоні озера. Унікальність Бердянської коси полягає ще в дивовижному поєднанні цивілізації з первозданною природою. Останнім часом на косі будуються нові сучасні готелі та реконструюються старі бази відпочинку, в той же час, зберігши первісний природний ландшафт і заповідник, а рослинний світ коси налічує понад 400 видів рослин та велику різноманітність птахів: чайок, куликів, качок, чапель.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Азовське море – це ідеальне місце для сімейного відпочинку і найкращим куточком на узбережжі є Бердянськ. За останні роки в розвитку курортної інфраструктури міста зроблено великий крок уперед: 90 баз відпочинку, 17 готелів, 19 дитячих оздоровчих закладів, 7 санаторіїв – і всі вони пропонують номери та умови для гостей міста як з помірними, так і з вишуканими запитами. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Він з’явився в місті в 2006 році, вважається одним з найбільших в Україні аквапарків, стилістика старовинного замку, екзотичні рослини, великий вибір гірок, прекрасне планування та багато іншого повністю занурюють в атмосферу казки та свята, а також до послуг відвідувачів представлений великий басейн із трьома. вбудованими джакузі, близько 4 тисяч шезлонгів для відпочинку, Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. кафе та ресторан.

Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Також є місця для відпочинку найменших відвідувачів з батьками, охороняється стоянка, медпункт, роздягальні, камери схову, душові, туалети. На території аквапарку встановлено 28 гірок для дітей та дорослих, 7 стартових комплексів, створено незалежну зону для найменших відвідувачів з батьками. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Не менш цікавим є і зоопарк Сафарі, який відкрився у 2009 році на території, де нещодавно був пустир.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

На площі 2,5 га у просторих вольєрах просто неба живуть близько 70 видів тварин, серед яких тигри уссурійські, амурські леопарди, африканські зебри та страуси, рідкісні карликові поні тощо. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. На території, висаджені понад сім тисяч рослин, а з привезеного з Ай-Петрі каменю з вулканічної породи побудована у вигляді альпійської гірки “Гора бажань”. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. А також на території, створені два озера  Лебедина шия та Озеро рожевих пеліканів, а також невелике озерне вольєри для нільських крокодилів. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Варто, і відвідати парк ім. Шмідт. Цей міський парк улюблене місце відпочинку місцевих жителів, якою займає територію більше ніж 3,5 гектара, який заснований у 70 роки XIX століття, і не випадково носить ім’я легендарного лейтенанта, адже в Бердянську чимало пам’ятних місць пов’язане з родиною Шмідта, якого багато зробив. для благоустрою, розвитку та перетворення Бердянська на торговельно-промислове місто, він і став ініціатором створення міського скверу. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Потрібно й відвідати колекцію Картин Бердянського художнього музею, яка могла б стати окрасою навіть столичної галереї. Цікаві експонати з давніх-давен і до наших днів представлені в Бердянському краєзнавчому музеї. Він відкрився 1929 року і налічує сьогодні понад 60 тисяч музейних експонатів. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Незабутні враження про відпочинок у Бердянську на все життя залишить прогулянка містом Бердянськ. У цьому місті добре розвинена індустрія відпочинку та розваг, а також є велика кількість кафе, барів, дискотек. Автобус Київ Бердянськ. З набережної можна здійснити прогулянку на швидкісному катері Бердянською затокою, на пляжах вам запропонують всі види активного відпочинку – від спокійного катання на човнах і катамаранах, до екстремального – політ з парашутом, катання на таблетці і гідроциклі. Влітку до Бердянська періодично приїжджають луна-парк, циркові трупи з гастролями. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

По пішохідних частинах проспекту Леніна, Приморської площі та набережної можна покататися на велорикшах, справжніх конях та прикольному паровозику. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Увечері можна відпочити в барах, ресторанах, більшість з яких мають літні майданчики, розташовані прямо на березі моря. Весело минає час і у нічних клубах. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ.

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

У Бердянську досить багато цікавих пам’яток – це і слюсар дядько Вася, який виглядає з люка на центральній площі, і єдиний у світі пам’ятник азовському Бичку-годувальнику, і хлопчик рибалка на дамбі, і жаба, як символ людських вад, на центральній площі також розташоване крісло виконання бажань, сісти та загадати бажання, на якому вважає своїм обов’язком кожен відпочиваючий. Автобус Київ Бердянськ або автобус Бердянськ Київ. Загалом цікавих пам’яток у місті дуже багато всього і не перерахувати. Бажаємо Вам веселих та пізнавальних подорожей. 

Автобус Київ Запоріжжя (Автобус Запоріжжя Київ)

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Автобус Київ Бердянськ 2022: через Запоріжжя”

Ваш адрес email не будет опубликован.